- WEBSITE X5 - Cukiernia Olek

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta
Torty
Dostępne smaki tortów:
brzoskwinia-marakuja, malina, truskawka, toffi, czekolada, cappuccino, cytrynowy, waniliowy, ajerkoniak

Dostępne musy do tortów:
malinowy, czarna porzeczka, wiśniowy

Dostępne biszkopty:
jasne lub czekoladowe
 

Tort tradycyjny

Torty w kształcie okrągłym lub prostokątnym. Sporządzane z biszkopta oraz bitej śmietany, kremu maślanego lub kremu budyniowego. Dekoacja, wykończenie tortu i dobór smaku zgodne z życzeniami klienta.
 

Tort z dekoracją żelową

Torty w kształcie okrągłym lub prostokątnym. Sporządzane z biszkopta oraz bitej śmietany, kremu maślanego lub kremu budyniowego. Dekoacja w postaci rysunku wykonywana jest z czekolady i żeli owocowych. Rysunek, wykończenie tortu i dobór smaku zgodne z życzeniami klienta.
 
Fototort

Torty w kształcie okrągłym lub prostokątnym. Sporządzane z biszkopta oraz bitej śmietany, kremu maślanego lub kremu budyniowego. Dekoacja w postaci fotogarfii drukowana jest atramentami spożywczymi na opłatku z papieru ryżowego. Zdjęcie, wykończenie tortu i dobór smaku zgodne z życzeniami klienta. Istnieje mozliwość dodania napisu lub dedykacji na zdjęciu.
 

Tort weselny

Torty w kształcie okrągłym, prostokątnym, piętrowe, na stelarzach. Sporządzane z biszkopta oraz bitej śmietany, kremu maślanego lub kremu budyniowego. Wykonujemy torty w metodzie tradycyjnej, angielskiej lub zamszowej. Dekoracja i wykończenie torta uzgadniane są indywidualnie z każdym klientem.
 

Tort komunijny

Torty w kształcie okrągłym lub prostokątnym, książki lub kielicha. Sporządzane z blatów biszkoptowych oraz bitej śmietany, kremu maślanego lub kremu budyniowgo. Dekoacja w postaci rysunku, fotografii, metody angielskiej zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.
 

Tort na chrzest

Torty w kształcie okrągłym, prostokątnym lub książki. Sporządzane z blatów biszkoptowych oraz bitej śmietany, kremu maślanego lub kremu budyniowgo. Dekoacja w postaci rysunku, fotografii, metody angielskiej, z użyciem figurek z masy cukrowej zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.
 

Torty specjalne

Torty wykonywane ściśle pod indywidualne zamówienie klienta, w wybranym przez niego kstałcie, smaku, metodzie wykonania oraz dekoracji.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego